#1 2013-12-13 21:17:52

LadyFioletowa

Administrator

Zarejestrowany: 2013-12-10
Posty: 16
Punktów :   

LadyFioletowa - mała właścicielka wielka duchem :)

Siemka ~~!!!~~

Szczerze to myślę, że mogłabym tu dużo pisać, ale nie będę Was zanudzać.
To zacznę od tego, że moje imię jest tajne łamane przez poufne, więc nie obrażę się jak
będziecie do mnie mówić po prostu Fioletowa. Nie lubię swojego imienia, może to dlatego, że
zdrobnienia jakie występują wraz z tym imieniem po prostu nienawidzę. No sorka Was bardzo.

Mieszkam w Szczecinie, mam 18 lat. Moje zainteresowania? Hmm.. jest ich dużo, bo wielu rzeczy w
moim życiu próbowałam, ale takim, które najbardziej kocham to języki, nauka języków szczególnie
język japoński. <<-- Zamiar studiowania w tym kierunku of course.
Takim drugim z kolei są treningi Iaido, od nie dawna co prawda, ale uwielbiam wymachiwanie
mieczem
Oprócz tego jeżdżę konno, gram na pianinie, rysuję...
A no widzicie gram również w League of Legends - tak dziewczyna w to gra :x
Oraz w parę innych gierek + Minecraft

Dlaczego założyłam ten serwer? Małe gdzieś tam w głębi duszy ukryte marzenie, które spełniłam
mimo, że serwer jeszcze się rozwija. Mam nadzieję, że szybko się rozwinie w tym dobrym kierunku
oczywiście. A, że również znalazłam Naszą drugą Adminkę, która również chciała mieć ze mną mały,
ale Nasz świat gdzie to my ustalamy zasady tak, by Nam się dobrze grało to realizacja tego wszystkiego
trwała zaledwie miesiąc.

To chyba tyle jak na razie jeśli pytania są pytać może odpowiem

Do zobaczenia na serwerze!!~~
Właścicielka serwera EzraCraft LadyFioletowa

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.suktes.pun.pl www.szkolarpgmakeraxp.pun.pl www.dbrotsbykander.pun.pl www.historianaruto.pun.pl www.108bu.pun.pl